Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta (poranne godziny pracy)

Data dodania: 2019-01-04 09:32:38ID: 638

158Pokaż numerpraca.stalowa@armatis-lc.com

Pracujemy dla jednego z największych dostawców informacji fachowej w Polsce, który dostarcza informacji niezbędnych w codziennej pracy różnym grupom zawodowym. Szczególną uwagę przykładamy do jakości i rzetelności przekazywanych informacji.

W związku z rozwojem obecnie poszukujemy: SPECJALISTY DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

Jeśli jesteś osobą otwartą, entuzjastycznie nastawioną do życia; lubisz ludzi i rozmowy z nimi; szybko się uczysz; lubisz poczucie odpowiedzialności za swoje zadania; szukasz swojej pierwszej pracy lub myślisz o zmianie obecnej; chcesz pracować w sympatycznym zespole, zgranym nie tylko w pracy?SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE!

Opis stanowiska:
? obsługa telefoniczna Klientów Biznesowych;
? sprzedaż produktów jednego z z największych dostawców informacji fachowej;
? budowanie bardzo dobrych relacji z Klientami, którym będziesz doradzać w wyborze;
? badanie potrzeb klientów oraz praca nad procesami jakości ich obsługi;
? współpraca w zespole oraz z innymi działami w firmie w zakresie jakości obsługi klienta;
? realizowanie planów sprzedaży;
? udział w projektach i warsztatach zespołowych.

Wymagania:
? mile widziane doświadczenia w budowaniu relacji z Klientem;
? umiejętności obsługi komputera;
? swobody wypowiedzi;
? umiejętności współpracy z zespole.

Oferujemy:
? stabilną umowę;
? wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji;
? pracę w zmotywowanym i dynamicznym zespole;
? wolne weekendy i jednozmianowy system pracy (07:00 ? 15:00);
? szkolenia, warsztaty i wsparcie w trakcie pracy.

Prosimy o załączenie w CV następujących klauzuli:
? Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

CV PROSIMY KIEROWAĆ Z DOPISKIEM WIP!