Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy (Vanseller)

Data dodania: 2020-09-09 09:58:15ID: 1347

fhulech@gmail.com

Hurtownia Słodyczy zatrudni Przedstawiciela Handlowego (Vanseller) na teren w promieniu 100 km wokół Stalowej Woli.
GŁÓWNE ZADANIA:
? Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie
? Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
? Utrzymanie z klientami trwałych relacji, opartych na zaufaniu oraz dbanie o satysfakcję klienta
? monitorowanie rynku w zakresie działań konkurencji
Od kandydatów oczekujemy:
? przede wszystkim chęci do pracy (pieniądze przyjdą same)
? wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe,
? mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze na podobnym stanowisku
? znajomości lokalnego rynku, w wymienionych kanałach sprzedażowych będzie to bardzo istotnym atutem
? predyspozycji handlowych
? łatwości w nawiązywaniu kontaktów
? umiejętności planowania i organizacji czasu pracy
? prawa jazdy kategorii B

Wybranemu kandydatowi zapewniamy:
? stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? wdrożenie do systemu pracy
? dużą samodzielność działania
? niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - samochód służbowy, telefon, drukarkę
? atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa plus system premiowy)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: fhulech@gmail.com.
W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M4M Group Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE?.