Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Praca Kierownik robót

Data dodania: 2020-06-03 13:19:37ID: 1228

693Pokaż numerkoremkoc@gmail.com

Pracy w Firmie budowlanej jako Kierownik Robót

Zakres obowiązków:

koordynacja prac
zapewnienie realizacji inwestycji zgodnie z przyjętym harmonogramem,
egzekwowanie i przestrzeganie przepisów, w szczególności przepisów Prawa Budowlanego
i zasad BHP,
rozliczanie kontraktów firm oraz dokonywanie odbiorów w imieniu inwestora,
prowadzenie narad koordynacyjnych budowy,
bieżąca aktualizacja dokumentacji budowy oraz nadzór nad jej przygotowaniem,
współudział w odbiorach końcowych inwestycji i przekazaniu do użytkowania,
okresowe raportowanie do zarządu.
Wymagania:

wykształcenie techniczne ? budownictwo,
umiejętność analizy dokumentacji technicznej
sprawne posługiwanie się oprogramowaniem pakietu Office
prawo jazdy kat. B,
Oczekujemy, aby zatrudniona osoba była odpowiedzialna, sumienna i zaangażowana. Jednocześnie powinna dobrze organizować pracę własną i zespołu pracowników lub kontrahentów.

Oferujemy:

udział w rzetelnie prowadzonych inwestycjach z uwzględnieniem najnowszych technologii w budownictwie,
interesujące warunki zatrudnienia w stabilnej firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
niezbędne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,

Kontakt do osoby rekrutującej Tomasz 693569386
Pozdrawiam