Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Konsultant ds. badania satysfakcji Klienta

Data dodania: 2020-01-24 14:50:04ID: 1125

158Pokaż numerpraca.stalowa@armatis-lc.com

Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, czy masz już doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi. Dołącz do rozwijającej się branży obsługi klienta!

Jesteśmy francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 30 lat działalności zdobyliśmy uznanie klientów z różnych branż.

W związku z otwarciem nowego projektu poszukujemy:
KONSULTANTA DS. BADANIA SATYSFAKCJI KLIENTA - ANKIETERA

Obowiązki:
- realizacja wywiadów telefonicznych z Klientami znanego banku dotycząca pomiaru satysfakcji z obsługi oddziału, oferty produktowej oraz procesów.

Oczekujemy:
- dobrej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej;
- komunikatywności;
- umiejętności pracy przy komputerze;
- chęci nauki i rozwoju.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
- płatne szkolenie wstępne przygotowujące do obowiązków oraz - wsparcie zespołu;
- wynagrodzenie składające się z gwarantowanej podstawy oraz systemu premiowego;
- indywidualnie ustalany czas pracy w systemie zmianowym (poniedziałek - piątek 9:00-20:00, soboty 9:00-17:00);
- liczne benefity pozapłacowe.

Prosimy o załączenie w CV następujących klauzuli:
? Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.