Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Koordynator projektu – dział techniczny

Data dodania: 2022-10-24 07:05:54ID: 2591

500Pokaż numersekretariat@ledlive.pl

Firma LedLIVE zatrudni osobę na stanowisko: Koordynator projektu w dziale technicznym

Działamy w zakresie sprzedaży i wynajmu ekranów LED outdoor, indoor oraz kampanii reklamowych na wielkoformatowych powierzchniach LED.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych oraz ukierunkowanych na działanie osób na stanowisko KOORDYNATOR PROJEKTU.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

-przygotowywanie kosztorysów projektów

-realizację zakupów materiałowych, zgodnie z projektem

-kontakt z dostawcami, prowadzenie negocjacji handlowych

-raportowanie działań, postępów w realizacji projektów przełożonemu

-nadzór nad zachowaniem terminowości projektów i zadań

-prowadzenie projektu od momentu zamówienia po sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

- wiedza techniczna

- znajomość rysunku i dokumentacji technicznej

- obsługa programów graficznych do tworzenia i przeglądu rysunków technicznych

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- zdolność logicznego myślenia, rozwiązywania problemów

- umiejętność radzenia sobie ze stresem

- zdolność planowania, ustalania priorytetów

- umiejętność pracy w zespole

- łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

- zdolności negocjacyjne

- odpowiedzialność

- terminowość

- uczciwość

- rzetelność

- komunikatywność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w młodym, kreatywnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

- wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

- możliwość rozwoju i udziału w interesujących projektach, również międzynarodowych

CV prosimy kierować na adres: sekretariat@ledlive.pl