Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Inżynier Budowy

Data dodania: 2022-09-21 08:02:50ID: 2549

agata@stal-tech.pl

Miejsce pracy: Łążek Ordynacki, 23-300 Janów Lubelski
Zakres obowiązków:
• Sporządzanie i realizacja harmonogramu budowy
• Kontrola postępu i jakości prac na budowie zgodnie z postanowieniami kontraktu
• Analiza dokumentacji techniczno-projektowej
• Przygotowanie zamówień materiałowych i nadzór nad ich dostawą na plac budowy
• Sporządzanie sprawozdań z realizacji postępu prac
• Wyjazdy w celu wizji lokalnej przed budową, rozpoznanie w terenie pod względem rozwiązań technicznych
i potrzeb sprzętowych
• Współpraca z Działem Projektowym
Wymagania na stanowisku:
• Doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją budów
• Wykształcenie w kierunku budownictwa lub pokrewne (może być student)
• Obsługa programów Microsoft Office
• Umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność i sumienność
• Silna motywacja do działania
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wsparcie w pierwszych krokach: będzie na Ciebie czekał miły zespół i proces wdrożenia, który pomoże Ci poczuć się komfortowo w nowym środowisku pracy,
• Elastyczne podejście i przyjazną atmosferę w pracy,
• Atrakcyjny system wynagradzania.
Jak wygląda proces rekrutacji:
• W pierwszym etapie - Ty wysyłasz CV,
• W drugim etapie - spotykamy się, aby porozmawiać: my opowiadamy Tobie o firmie, Ty nam o sobie.

Zachęcamy do aplikowania.
Kontakt: agata@stal-tech.pl