Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Praca - Pracownik produkcji – ślusarz

Data dodania: 2022-06-29 08:08:54ID: 2472

+48Pokaż numeragata@stal-tech.pl

Kim jesteśmy i co robimy?
Firma Stal – Tech zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem hal stalowych
Obecnie do naszego zespołu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik produkcji – ślusarz
Miejsce pracy: Łążek Ordynacki, 23-300 Janów Lubelski

Zakres obowiązków:

• obróbka ślusarska elementów hal stalowych,
• kontrolna jakości w ramach swojego stanowiska pracy.

Oczekujemy:

• zaangażowania w wykonywanie powierzonej pracy,
• zdolności szybkiego przyswajania wiedzy,
• samodzielności i odpowiedzialności.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• wsparcie w pierwszych krokach: będzie na Ciebie czekał miły zespół i proces wdrożenia, który pomoże Ci poczuć się komfortowo w nowym środowisku pracy,
• elastyczne podejście i przyjazną atmosferę w pracy.
Jak wygląda proces rekrutacji:
• spotykajmy się, aby porozmawiać: my opowiadamy Tobie o firmie, Ty nam o sobie.

Zachęcamy do aplikowania.
Kontakt: +48 733-006-776