Zamknij

Sprzątaczka

Nr oferty: StPr/24/0242Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Nisko, powiat: niżański, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń oddziałów, poradni i innych komórek organizacyjnych zakładu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanepidowska
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Książeczka sanitarno - epidemiologiczna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sandomierska 6a, 37-400 Nisko, powiat: niżański, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Marciniec
      Numer telefonu: 158412313 w. 15
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      roboty budowlane,remont pieców przemysłowych
      StPr/24/0307
      data rozpoczęcia pracy od 08.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      SPRZATANIE I UTRZYMANIE WŁAŚCIWEGO STANU SANITARNO-HIGIENICZNEGOW BUDYNKU PSP NR.3 I TERENIE PRZEDSZKOLNYM
      StPr/24/0304
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024

      pomoc przy przygotowaniu posiłków,utrzymanie porzadku w pomieszczeniach kuchennych
      StPr/24/0297
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024

      udział w prowadzeniu zasobu geodezyjnego i kartograficznego - reprodukcja materiałów mapowych ,skanowanie dokumentów zasobu.
      StPr/24/0294
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

      Kompletowanie karmy i suplementów dla zwierząt.
      StPr/24/0289
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      PROWADZENIE DOKUMENTACJI,OBSŁUGA KLIENTA,PRZYGOTOWANIE PISM,RAPORTÓW,SPRAWOZDAŃ
      StPr/24/0286
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

      malowanie,szpachlowanie,tymkowanie,roboty remontowe
      StPr/24/0276

      Kosmetyka ogólna
      StPr/24/0275
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

      wg. stanowiska
      StPr/24/0281

      wg.stanowiska ,prace porządkowe
      StPr/24/0259
      data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024