Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Manager (ka)

Data dodania: 2019-02-25 13:19:58ID: 715

biuro@chairsexport.pl

MANAGER (KA)
Miejsce pracy: Zarzecze

ZADANIA:
zarządzanie grupą pracowników
rekrutacja oraz coaching nowo zatrudnionych pracowników,
budowanie pozytywnych relacji ze swoimi pracownikami,
umiejętność analizy i zarządzania wynikami operacyjnymi ? sprzedażowymi,
umiejętność analizy i zarządzania zamówieniami, spedycją, reklamacjami
aktywna koordynacja pracy z działem produkcji
znajomość pakietu Ms Office z naciskiem na Excel
analiza rynku
sporządzanie sprawozdań z poszczególnych dzialów
współtworzenie strategii rozwoju działalności firmy
WYMAGANIA:
doświadczenie w koordynowaniu pracą podległego personelu,
umiejętność organizowania czasu pracy swojego zespołu,
dyspozycyjność, sumienność i obowiązkowość,
doświadczenie w sposobach motywacji zespołu
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

NASZA OFERTA:
stabilne, bezpieczne miejsce pracy
umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
nowe wyzwania i ciągły rozwój
szkolenia branżowe, produktowe i operacyjne

Osoby zainteresowane proszę przesyłać cv na maila: biuro@chairsexport.pl