Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Obsługa Klienta (2688zł/mies + premia) ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Data dodania: 2019-11-18 19:41:52ID: 1074

605Pokaż numerpraca.stalowa@armatis-lc.com

Wszystko co jest dla Ciebie ważne znajdziesz pracując w Armatis-Lc!

Jesteśmy francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 30 lat działalności zdobyliśmy uznanie klientów z różnych branż.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Klienta (platforma telewizyjna)

TWOJE ZADANIA:
? kontakt telefoniczny ze stałymi Klientami znanej platformy telewizji cyfrowej w celu przedłużenia umowy;
? badanie potrzeb i personalizacja oferty;
? dosprzedaż dodatkowych usług;
? zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klientów.

POTRZEBNE CI BĘDZIE:
? umiejętność obsługi komputera;
? komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami;
? otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji.

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE:
? szkolenie wstępne, które w pełni przygotuje Cię do nowych zadań;
? gwarantowana podstawa + system motywacyjny;
? elastyczny grafik, który ustalasz indywidualnie;
? możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze;
? pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w zgranym zespole;
? możliwość zdobycia kompetencji i doświadczenia oraz awansu w strukturach firmy.

UWAGA! Praca z nami grozi satysfakcją!

WYŚLIJ SWOJE CV i dowiedz się więcej na spotkaniu w Naszym biurze!