Zamknij

Promuj to ogłoszenie

SENIOR PROGRAMISTA ? PI SWIB

Data dodania: 2019-11-06 21:23:14ID: 1059

15 Pokaż numercv@i-bs.pl

I-BS.pl Sp. z o.o. - jesteśmy producentem oprogramowania, integratorem systemów IT, wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań z dziedziny informatycznej oraz rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii w Polsce. Specjalizujemy się w realizacji złożonych technologicznie i organizacyjnie projektów IT z wykorzystaniem innowacyjnych systemów i rozwiązań informatycznych.
Nasze portfolio to kompletne i funkcjonalne aplikacje, oferujące nowoczesny oraz funkcjonalny design umożliwiający wydajną i efektywną pracę na bazie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii dostępnych na rynku. Tworzymy nowe technologie IT oraz rozwiązania dla rynku finansowego, przedsiębiorstw oraz sektora administracji publicznej.

Miejsce pracy: Stalowa Wola lub Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
? tworzenie aplikacji zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi oraz UI/UX
? projektowanie i wytwarzanie aplikacji w metodykach zwinnych
? opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian
? dbałość o wysoką jakość kodu i zachowanie konwencji
? duża swoboda w doborze narzędzi i bibliotek

WYMAGANIA:
? bardzo dobra znajomość Java 8+
? bardzo dobra znajomość Spring (m. in. Spring Data, Spring Security, Spring Web, Spring Cloud, Spring Boot)
? znajomość relacyjnych baz danych i SQL - PostgreSQL
? przynajmniej 3 lata doświadczenia z Java i Spring
? umiejętność logicznego myślenia

MILE WIDZIANE:
? znajomość oprogramowania: Docker i GitlabCI
? znajomość platformy Kubernetes

OFERUJEMY:
? stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
? elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie pomiędzy 7:00 a 8:00
? kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
? ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT
? podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez możliwość udziału w szkoleniach
? pracę przy ciekawych projektach w przyjaznej atmosferze

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania. Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: cv@i-bs.pl.
Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy o umieszczenie w dokumencie następującej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez I-BS.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli (adres: ul. Solidarności 2A, 37-450 Stalowa Wola)?.