Promuj to ogłoszenie

Praca - Elektromonter Stalowa Wola

Data dodania: 2017-09-22 15:36:21ID: 84

15 Pokaż numerpraca@enesta.pl

Firma ENESTA Sp. z o.o. zajmująca się przesyłem, dystrybucją i obrotem energii elektrycznej, gazu ziemnego i ciepła grzewczo – technologicznego, poszukuje pracowników na stanowisko:
Elektromonter
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zadania:
• Wykonywanie prac montażowych, naprawczych i konserwacyjnych urządzeń rozdzielczych oraz aparatury w sieciach i stacjach transformatorowo – rozdzielczych wysokiego, średniego
i niskiego napięcia,
• Wykonywanie prac pomiarowych elektrycznych urządzeń oraz aparatury rozdzielczej
i pomocniczej,
• Wykonywanie prac warsztatowych związanych z wykonywaniem niezbędnych części i zespołów zamiennych celem naprawy aparatury i urządzeń elektroenergetycznych.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
• Świadczenia pozapłacowe,
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (elektryk, elektromechanik, mechatronik lub podobne),
• Chęć do pracy i nauki (kursy, szkolenia),
• Prawo jazdy kat. B,
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w energetyce, uprawnienia SEP, uprawnienia na urządzenia dźwigowe samojezdne, prawo jazdy kat. C.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) drogą elektroniczną na adres : praca@enesta.pl.
Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).