Promuj to ogłoszenie

Pracownik stoiska z fajerwerkami

Data dodania: 2017-11-23 21:20:03ID: 163

lublin@jobmangroup.pl

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

PRACOWNIK STOISKA Z FAJERWERKAMI w markecie spożywczym
Lokalizacja: Nisko

Opis stanowiska:
- obsługa klienta
- sprzedaż fajerwerków

Wymagania:
- dyspozycyjność w dniach 27-31.12
- chęci do pracy
- mile widziana książeczka sanepidu

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- elastyczny czas pracy
- stawkę 14,25zł brutto

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).